• Język Angielski

 • Angielski1-1050x300 Język angielski
 • Zajęcia językowe prowadzi szkoła języka angielskiego speak ART

  Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie, w każdej z grup. Lektor szkoły językowej speak ART realizuje podstawę programową w języku angielski, a program nauczania z języka obcego współgra z programem nauczania w języku polskim. Nauka języka obcego w wieku przedszkolnym to przede wszystkim zabawa z lektorami. Dzięki profesjonalnym pomocom dydaktycznym, lektorom z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi oraz wyjątkowym programom nauczania Przedszkolaki przenoszą się w świat języka angielskiego. Naszym głównym celem jest przygotowanie Dzieci do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim ale także zapoznanie ich z kulturą krajów anglosaskich.

  Program nauczania jest opracowany przez metodyków szkoły w oparciu o wyznaczniki Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia jeden raz w miesiącu są hospitowane przez szkołę aby zachować najwyższe standardy nauczania. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Speak ART odbywają się pod Patronatem Metodycznym Macmillan Education, są certyfikowane Znakiem Jakości KidZone.

  Patronat Macmillan Education to pewność dla rodziców naszych uczniów, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie nauczania, monitorowanym przez lidera na rynku materiałów edukacyjnych do nauki języków obcych.

  W czasie zajęć wykorzystywane są metody pracy i materiały Super Simple Songs. To piosenki, do których gesty zostały opracowane w oparciu o Amerykański Język Migowy. Każdy z utworów jest bardzo intuicyjny dla najmłodszych uczniów, dzięki czemu nauka staje się łatwą i ciekawą zabawą. W trakcie pokazywania poszczególnych etapów piosenki Dzieci także uczą się zastosowania nowych zwrotów i słów w życiu codziennym.

  80% zajęć dla Dzieci w wieku 2-4 lata to przede wszystkim muzyka, śpiew i zajęcia ruchowe. Utwory muzyczne są dostosowane do działów tematycznych, które zostaną zrealizowane przez lektora speak ART.

  Zapraszamy na stronę szkoły www.speakart.pl

 • Logo4 Język angielski
 • eurorenoma-baner Język angielski

 • Jesteśmy uczestnikiem Programu
  RZETELNA Firma
  Sprawdź naszą rzetelność na
  https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/7DI8XWBV