• Przedszkole z językiem angielskim na Mokotowie – Niezapominajka

 • Angielski1-1050x300 Język angielski
 • Zajęcia językowe prowadzi szkoła języka angielskiego speak ART

  80% zajęć dla dzieci w wieku 2-4 lata to przede wszystkim muzyka, śpiew i zajęcia ruchowe. To doskonały sposób nie tylko na zabawę, lecz również na naukę. I w ten właśnie sposób uczą języka obcego przedszkola prywatne językowe – także Niezapominajka.

  W przedszkolu językowym oferujemy zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, w każdej grupie. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych lektorów ze szkoły językowej speak ART, która realizuje podstawę programową w języku angielskim, powiązaną bezpośrednio z programem nauczania w języku polskim. Program nauczania jest opracowany przez metodyków szkoły w oparciu o wyznaczniki Ministerstwa Edukacji Narodowej. Raz w miesiącu zajęcia są hospitowane przez szkołę Speak ART,  aby zachować najwyższe standardy nauczania.

  Przedszkole z angielskim humorem

  Nauka języka obcego w przedszkolu z angielskim odbywa się poprzez zabawę oraz wykorzystanie profesjonalnych pomocy naukowych. Naszym głównym celem jest przygotowanie dzieci do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, a także zapoznanie ich z kulturą krajów anglosaskich.

  W czasie zajęć wykorzystywane są metody pracy i materiały Super Simple Songs. To piosenki, do których, w oparciu o Amerykański Język Migowy, zostały opracowane gesty. Każdy z utworów jest bardzo intuicyjny dla najmłodszych uczniów, dzięki czemu nauka staje się łatwą i ciekawą zabawą. W trakcie pokazywania poszczególnych etapów piosenki, dzieci uczą się zastosowania nowych zwrotów i słów w życiu codziennym. Utwory muzyczne są dostosowane do działów tematycznych, realizowanych przez lektora speak ART.

  Potwierdzona jakość

  Zajęcia z języka angielskiego są prowadzone przez Speak ART i odbywają się pod Patronatem Metodycznym Macmillan Education – są certyfikowane Znakiem Jakości KidZone. Patronat Macmillan Education to pewność dla rodziców naszych uczniów, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie nauczania, monitorowanym przez lidera na rynku materiałów edukacyjnych do nauki języków obcych.

  W przypadku pytań dotyczących zajęć w naszym przedszkolu z angielskim, zapraszamy do kontaktu.

 • Logo4 Język angielski
 • eurorenoma-baner Język angielski

 • Jesteśmy uczestnikiem Programu
  RZETELNA Firma
  Sprawdź naszą rzetelność na
  https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/7DI8XWBV