• Prywatne przedszkole integracyjne na Mokotowie – nasi pracownicy

 • niezapominajka-2-1-1050x770 Personel
  niezapominajka-1-1-1050x770 Personel
 • Doskonale wiemy, że prawidłowy rozwój dziecka, i zaszczepienie w nim chęci do poszerzania wiedzy, to w głównej mierze rola opiekunów – dlatego też współpracujemy z najlepszą kadrą wychowawców w Warszawie. Nasze przedszkole prywatne w pobliżu stacji metra Służew zatrudnia nauczycielki z doświadczeniem i zamiłowaniem do swojej pracy. Każda z nich posiada niezbędną wiedzę, którą poświadczają specjalizacje zawodowe w zakresie pedagogiki opiekuńczej oraz wychowania przedszkolnego.

  Nauczyciele z przedszkola Niezapominajka każdego dnia wykazują się kreatywnością i innowacyjnym podejściem do przekazywania wiedzy. Z chęcią podejmują się kolejnych szkoleń, dzięki którym nie tylko poszerzają swoją własną wiedzę, ale też podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. W efekcie prezentują podopiecznym nowe formy uczenia się. Każde z zajęć dopasowywane są do wieku dzieci poziomem trudności oraz tematem.

  Urozmaicenie zajęć

  Współpracujemy także z osobami, które gościnnie pojawiają się w naszym przedszkolu niepublicznym. Mamy na myśli nie tylko osoby z Mokotowa, ale też m.in. Wilanowa czy Ursynowa, a zdarzają się osoby spoza stolicy! Dzięki nim dzieci nie odczuwają znudzenia zajęciami, a tym samym chętnie wstają każdego poranka, aby szybko zdążyć na zajęcia.

  W przypadku pytań o nasz personel, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.

   

 • Logo8 Personel
 • eurorenoma-baner Personel

 • logo_rzf Personel

  pieczec-300x247 Personel