• Rekrutacja do przedszkola na Mokotowie

 • Pytania-1050x300 Pytania
 • Jak wygląda rekrutacja do naszego przedszkola niepublicznego? Kiedy i w jakich godzinach działa nasze przedszkole? Co jest oferowane w ramach opieki nad dziećmi?

  W jednym miejscu zebraliśmy najczęściej zadawane przez rodziców pytania i odpowiadamy na każde z nich. Uczęszczają do nas dzieci nie tylko z Mokotowa, ale również m.in. z Ursynowa i Wilanowa.

  Jeżeli poniższe informacje są dla Państwa niewystarczające, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i dokładnie przedstawią ofertę programową realizowaną przez nasze przedszkole integracyjne.

 • I. Czy przedszkole wpisane jest do rejestru przedszkoli niepublicznych w Biurze Edukacji w Warszawie?

  Tak, przedszkole wpisane jest do tego rejestru od roku 2007 pod numerem 174 PN

  II. W którym miejscu Mokotowa przedszkole jest zlokalizowane?

  Nasze przedszkole zlokalizowane jest w wolnostojącym domu w willowej, cichej części Mokotowa w okolicy zbiegu ulic Wałbrzyskiej i Puławskiej, 3 minuty od stacji metra Służew.

  III. Kiedy i w jakich godzinach przedszkole jest czynne?

  Przedszkole pracuje cały rok (także w wakacje) w godzinach 7:00 – 18:00

  IV. Jak wygląda organizacja przedszkola?

  Przedszkole posiada 4 sale dydaktyczne oraz dużą salę gimnastyczną. Dzieci podzielone są na grupy wiekowe, maksymalnie do jednej grupy jest 12 zapisanych dzieci. W każdej grupie pracuje nauczycielka z wyższym wykształceniem pedagogicznym oraz pomoc nauczycielki (razem 2 osoby). Dodatkowo przedszkole dysponuje ogrodem oraz dużym tarasem, które są odpowiednio wyposażone w zabawki. W naszym przedszkolu podawane są 4 posiłki dziennie.

  Przedszkole niepubliczne “Niezapominajka”

  Przedszkole prywatne Warszawa Mokotów

  ul. Wołodyjowskiego 36A
  02-724 Warszawa
  telefon: 0 22 857 42 54
  e-mail: przedszkole.niezapominajka@gmail.com

  V. W jakim wieku przyjmowane są dzieci do przedszkola?

  Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku do 6 lat.

  VI. Czy w przedszkolu prowadzone są zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci?

  Tak, zawsze przedszkole prowadzi takie zajęcia w danej grupie wiekowej. Termin takich zajęć ustalany jest indywidualnie z Rodzicami. Zajęcia adaptacyjne są nieodpłatne.

  VII. Co zawiera opłata za przedszkole, tzw. czesne?

  W ramach czesnego przedszkole oferuje wszystkie zajęcia dydaktyczne: umysłowe, plastyczne, techniczne, fizyczne wraz z zabawami ruchowymi, rytmikę, gimnastykę korekcyjną realizowane wg programu MEN-u.
  Dodatkowo w tej opłacie oferujemy wycieczki w ciekawe miejsca i plenery, do teatrów dziecięcych, wizyty teatrzyków w przedszkolu, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi i zwierzętami, wszystkie uroczystości okolicznościowe takie jak: Mikołajki, choinka z wizytą Mikołaja i prezentami, bale karnawałowe i nie tylko, Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, święto Niezapominajki, zakończenie roku szkolnego i wielu innych. Uroczystości te uświetniają dzieci swoimi występami.
  Oczywiście w czesne wliczone są posiłki.

  VIII. Czy w przedszkolu jest opieka psychologiczna i logopedyczna dla dzieci?

  Tak, przedszkole zapewnia opiekę psychologa i w razie potrzeby stały kontakt Rodziców z Poradnią Psychologiczną, a także stałą opiekę logopedyczną – zajęci prowadzone w przedszkolu.

 • Logo11 Pytania
 • eurorenoma-baner Pytania

 • Jesteśmy uczestnikiem Programu
  RZETELNA Firma
  Sprawdź naszą rzetelność na
  https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/7DI8XWBV